email: [email protected]
tel: 602 556 479

AKADEMIE ŠTĚSTÍ - HAPPINESS

KURZ LIFE COACH

Nejrychleji rostoucí profese na světě. Nyní na dynamickém vzestupu i u nás.

Přidejte se k nám a pomáhejte těm, kteří to potřebují. Staňte se Life Coachem.

Pomáháme lidem již 10 let. Protože je naše praxe úspěšná a zkvalitňuje lidem život, chceme pomáhat více lidem.
Proto potřebujeme nové partnery, nové Life
Coache do našeho týmu, kteří budou pomáhat spolu s námi.
Děkujeme za Váš zájem. Budeme Vás kontaktovat během několika dní.
Oops. An error occurred.
Click here to try again.

Video 1

Video 3
Video 2

Prezentace kurzu zde:

Naplňuje vás pomáhat druhým? Je pro vás kvalita života důležitá? Jste v práci rádi svými pány? Rádi si sami určujete tempo a styl vaší práce? Nechcete již být svazováni velkou firmou, pracovat od – do ve velkém „open-space prostoru“ se stovkami dalších lidí? Unavuje vás práce ve velké korporaci?

Pokud ano, pak práce Life Coache může být právě pro vás. Jako Life Coach budete pomáhat svým klientům zlepšit kvalitu jejich života v různých životních oblastech. Budete pro ně jejich oporou, průvodcem a povedete je procesem změny k lepšímu a kvalitnějšímu životu. Pomoc bude hlavním smyslem vaší práce, která vás bude zcela naplňovat a přinášet vám každodenní radost a potěšení. Vaším naplněním a úspěchem pak bude kvalitnější život vašich klientů. Není hezčí pocit, než pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. V dnešní době počet lidí, kteří aktivně hledají pomoc dramaticky roste. Potřebují kvalifikovaného partnera, který jim pomůže život zvládnout a zlepšit jeho kvalitu. Počet těchto klientů tak bude stále rychleji narůstat.


Rádi byste se takové cestě věnovali, ale nevíte jak na to? Máte pochybnosti, že právě vy můžete být dobrým coachem? V tomto rozhodování vám rádi pomůžeme. Než takové rozhodnutí učiníte, poskytneme vám konzultace a pohovor, po kterém si odpověď na otázku: „Mohu být dobrým a úspěšným coahcem?“ budete umět dobře odpovědět. Pokud si sami odpovíte: „ANO“, pak už jen stačí se přihlásit do našeho nového kurzu pro Life Coache.

Kurz Life Coach vás velmi dobře připraví pro tuto novou profesi. Naučíte se základy a pravidla všech důležitých oblastí života – 1. poznání sebe sama, přirozeného talentu a silných stránek; 2. kariéra a povolání (životní cesta); 3. vztahy; 4. rodina; 5. prosperita a bohatství; 6. hodnoty a pravidla života; 7. nastavení budoucnosti; 8. vytvoření kvalitního zázemí a domova; 9. stanovení životních vizí a cílů.


V rámci kurzu si tyto základy a pravidla všech oblastí života sami aplikujete ve svém vlastním životě. Tím získáte osobní zkušenost, která je pak v rámci práce Life Coahce k nezaplacení. Budete mít tedy znalosti, nástroje, ale také významné osobní zkušenosti ze svého vlastního života. Tím vaše hodnota pro zákazníka nesmírně vzroste. Nebudete pak „jen“ coachem, ale i zkušeným mentorem a průvodcem svých klientů. Budete žít život, který pak budete umět pomoci nastavit i svým klientům. Tím se výrazně odlišíte od ostatních coachů a budete pro zákazníky daleko cennějším partnerem.


Abyste se stali opravdu dobrými a kvalifikovanými kouči ve všech oblastech života, projdete intenzivním a rozsáhlým kurzem. Absolvujete celkem 30 dní zajímavého školení, tréninku a osobních konzultací včetně praxe ve svém vlastním životě. Kurz pak bude zakončen závěrečným testem, který vaši kvalifikaci kvalitního Life Coache potvrdí. Po úspěšném absolvování závěrečného testu obdržíte Certifikát kvalifkovaného Life Coache.


Tím však naše podpora pro vás nekončí. Jako kvalifkovaný Life Coach budete zařazeni do našeho týmu Life Coachů v Programu pomoci, kteří mají naší podporu ve své praxi. Tým bude propagovaný na stránkách našeho Programu a vaše služby budou aktivně Programem nabízeny potenciálním zákazníkům. Program také bude pořádat další doplňují školení a akce pro zlepšení a zvýšení vaší kvalifikace. Po ukončení kurzu tak nebudete na svoji praxi sami, ale budete mít stále podporu celého našeho Programu a týmu. Program bude pro vaše zákazníky záštitou vaší kvality a podpoří vaší kvalifikací v očích klientů. Program tak bude i zdrojem vašich klientů.

V kurzu učíme, že každý člověk má svůj přirozený talent, který má v životě rozvíjet ve své praxi. A protože se každý rodí s určitým talentem (nikdo nemůže být vším), ne každý bude mít přirozený talent stát se kvalitním coachem. Do našeho kurzu tak budeme vybírat jen ty z vás, kteří tento přirozený talent mají. A protože se přirozený (při rození)  talent získává při narození,  umíme ho určit z data narození. Z typologie a charakteru osobnosti víme, že tento přirozený talent mohou mít lidé narození jen v určitých termínech narození: rok, měsíc, den, hodina.


Uchazeč však musí splňovat i další podmínky pro to, aby se stal opravdu kvalitním a úspěšným coachem. Jako budoucí průvodce života, musíte mít určité životní zkušenosti. Proto každý uchazeč musí být starší 35-ti let, musí žít v uzavřeném manželství a mít rodinu, nebo alespoň žít v dlouhodobém partnerském vztahu (nejméně 2 roky) s tím, že plánuje uzavřít sňatek a mít rodinu. Toto jsou základní „životní“ podmínky pro kariéru kvalitního a úspěšného Life Coache našeho Programu. Předchozí vzdělání ani praxe není pro přijetí do kurzu rozhodující, ale bude brána v potaz při osobním pohovoru.


Pokud splňujete všechny výše uvedené podmínky, můžete se do kurzu přihlásit. Na základě vaší přihlášky pak proběhne osobní pohovor. Po zhodnocení tohoto pohovoru vám bude sděleno, zda-li jste byli ke studiu v kurzu Life Coach přijati.


Abychom mohli s každým účastníkem kurzu pracovat opravdu kvalitně a plně se mu věnovat, je počet účastníků omezen na 10.

Před začátkem kurzu v lednu 2017 proběhne v měsících říjnu a listopadu 2016 výběr vhodných uchazečů na základě osobního pohovoru.

Kurz bude probíhat v těchto termínech roku 2017 v Praze: 27. – 29. ledna., 10. – 12. února., 24. – 26. února, 10. – 12. března, 24. – 26. března, 7. – 9. dubna, 21. – 23.dubna. V době mezi těmito termíny budou probíhat osobní konzultace a zavedení naučeného systému do vaší osobní životní praxe.


Cena kurzu: 51.900,- Kč.


Přihlášky posílejte nejpozději do 30.9.2016 spolu s 5.000,- Kč nevratnou zálohou jako potvrzení, že to se studiem myslíte opravdu vážně. Uchazečům, kteří se nedostanou do kurzu na základě výběru a pohovorů, bude záloha vrácena zpět.


Těšíme se na vás, že rozšíříte nejen náš tým, ale také řady spokojených a šťastných lidí, kteří žijí svůj vlastní život pro které je životním posláním pomáhat ostatním a měnit svět k lepšímu.


Případěné dotazy zasílejte na [email protected].cz nebo volejte 602 556 479

KURZ RODINNÁ FIRMA

Děkujeme za Vaši přihlášku. V příštích dnes Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.
Oops. An error occurred.
Click here to try again.

Video 1

Video 2

Podíl rodinných firem neustále stoupá. Právě teď je nejvhodnější doba využít tuto sílící vlnu rodinného podnikání a založit si svůj rodinný podnik. Rodinná firma je nejpřirozenější způsob využití a rozvoje přirozeného talentu, prosperity a bohatství. Úspěšnému startu rodinné firmy je věnován tento kurz.  

Láká vás sen o vlastní firmě? Chcete si vše dělat po svém? Toužíte se vymanit ze stresu a nátlaku velkých firem? Chcete si své zákazníky vybírat a starat se o ně? Nechcete již dělit svůj život na soukromí a práci? Chcete co nejvíce času trávit s rodinou a těmi, které máte opravdu rádi? Připadá vám že svůj talent, čas i energii věnujete více cizím lidem, než svým nejbližším? A chcete to změnit?


Pokud se vám to ještě nepodařilo změnit, nic není ztraceno. Možná jste neměli dostatečné znalosti, nebo zkušenosti. Možná vám nikdo neřekl, že na to máte. Mysleli jste si, že cesta zaměstnání u velké firmy je pro vás ta nejlepší. Důvodů může být několik. Ale ty vás dnes již nemusí brzdit. Naopak, obrovská příležitost růstu trhu s rodinnými firmami je tady a ti, kdo na ni vyskočí, budou mít náskok před ostatními.


Nabízíme vám pomocnou ruku. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z vytváření obchodních a marketingových strategií. 25 let jsme pomáhali značkám jako Coca-Cola, Fanta, Sprite, Nestlé, Nescafé, Nesquick, Algida, Orion, Opavia, Gillette, Opel, Unilever, RJR, O2 (Eurotel), Škoda Auto, Allianz, Dermacol, Staropramen, Želetava, Veselá kráva, Poštovní spořitelna, Datart a mnoha a mnoha dalším. Nyní se věnujeme rodinným firmám, protože víme, že toto je nejpřirozenější a „nejčistější“ způsob podnikání a tvorby rodinného bohatství. Využíváme při tom i naše zkušenosti z práce se Systémem rovnováhy, typologie a charakteru osobnosti, Feng Shui a dalších významných systémů. Přidejte se i vy k úspěchu rodinných firem, u jejichž zrodu jsme stáli.


Nejlepší cestou, jak toho dosáhnout je založení vlastní rodinné firmy. Dokážete tak nejlépe rozvinout svůj přirozený talent a poskytovat své výrobky a služby po svém. Čím dál tím více lidí hledá osobní přístup malých firem a to ve všech oblastech podnikání. Lidé již mají dost neustálého podvádění a okrádání ze strany velkých korporací. Chtějí kvalitu, ale i osobní zodpovědnost těch, kteří své služby a výrobky prodávají. Nechtějí nakupovat u „bezejmenných“ značek, ale u skutečných lidí, které znají, které mají rádi a kteří jsou osobní zárukou kvality. Díky rodinné firmě bude váš život celistvý a nejvíce času tak strávíte s těmi, které opravdu milujete. Budete si moci  sami vybírat dodavatele i zákazníky, protože má cenu pracovat jen s těmi a pro ty, které máte rádi.


Máte pocit, že to nezvládnete, že na to nejste dostatečně vzdělaní, nemáte zkušenosti? Nejdůležitější v podnikání je přirozený talent. A ten máte. Mají ho všichni. Na vás je si tento talent uvědomit a začít ho v podnikání využívat, posilovat a rozvíjet. Lidé si ve finále nebudou kupovat váš výrobek, ale právě váš talent, vaši energii, kterou do toho vložíte. Lidé umí velmi dobře vycítit rozdíl energie koláče vyrobeného strojově a koláče, vyrobeného ručně a s láskou. Jak si takové rodinné podnikání nastartovat, aby bylo úspěšné a dlouhodobě přinášelo nejen zisk, ale hlavně radost, potěšení a životní naplnění se naučíte právě v tomto kurzu.

Co všechno se v rámci kurzu naučíte:

  Přesné stanovení a definice vašeho přirozeného talentu

  Spojení vašeho talentu a talentu vašeho partnera (či více členů rodiny – děti, sourozenci apod.)

  Definice tzv. esence firmy – CO děláme, v čem jsme výjimeční a dobří

  Zvolení správné cesty, nebo-li mise podnikání – JAK a PRO KOHO  podnikáme

  Vytýčení dlouhodobé vize a cíle

  Stanovení strategie firmy:

  ODKUD jdeme – na co navazujeme, na čem stavíme, co je naší inspirací, z čeho vycházíme

  KAM jdeme – co nového přinášíme, jaká je naše výhoda, v čem jsem jedineční, jakou přidanou hodnotu přinášíme

  Stanovení cílové skupiny – tj. kdo jsou naši ideální zákazníci, pro koho chceme pracovat

  Určení dodavatelů a spolupracovníků – s kým chceme spolupracovat

  Určení rozměru podnikání na 3 – 5 let – jak velké podnikání chceme budovat (jeden obchod, síť obchodů v celé ČR apod.)

  Vytvoření pracovního zázemí  a prostředí pro úspěšný rozvoj firmy

  Stanovení hodnot firmy a základů firemní kultury


Kurz bude probíhat v Praze: 8. – 9. října a 22. – 23. října 2016.

Cena kurzu: 15.900,- Kč, při platbě do 30.6.2016 sleva ( 14.500,- Kč )

Více informací o kurzu na [email protected] nebo 602 556 479. Těšíme se na vás.

KURZ ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHY

Děkujeme za přihlášku do kurzu. V příštích několika dnech Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.
Dáša Černáková
Oops. An error occurred.
Click here to try again.
Video, které by vás též mohlo zajímat
Prezentace kurzu zde:
Ochutnávka kurzu - co se budete učit, jak budete pracovat a další detaily zde: 

Je vaším snem prožít příjemný a naplněný život? Žít jen po svém a jít společnou cestou se svým milovaným partnerem, mít šťastnou rodinu a prožívat bohatství a úspěch ve všech oblastech života? Možná je to nyní jen váš sen, ale již brzy to může být vaše REALITA.

Pokud se vám zatím nedaří najít v životě naplnění a máte pocit, že život je větší námaha, stres a tíha, než byste si přáli, pak vězte, že to vůbec nemusí být vaše chyba. Nebyli jste jen na život připraveni a nikdo vás nenaučil, co a jak v životě funguje. Ale to se teď ve vašem životě může změnit. Nebudete již dále žít ve věčném shonu a stresu, ale naopak v klidu s radostí se všemi, které máte rádi.


Kurz životní rovnováhy vás vše naučí a ukáže vám, jak si nastavit a dlouhodobě zvládat všechny důležité oblasti vašeho života. Získáte jak informace, tak i nástroje a pomůcky, které ve svém životě můžete využívat.


Myslíte, že to nemůže fungovat? Také jsme procházeli životem z jednoho extrému do druhého, dělali spoustu chyb a mysleli si, že to vše nejde dát dohromady. Až do doby, kdy jsme se naučili Systém životní rovnováhy. Již více jak deset let podle tohoto systému žijeme naplněný a radostný život a s námi i celá rodina. Díky znalostem a zkušenostem z vlastního života jsme mohli začít tento systém učit i naše studenty, radit a koučovat naše klienty. Pomohli jsme již tisícům klientů a stovkám studentů a rádi bychom pomohli i vám.


Přestaňte i vy žít těžký a namáhavý život a připojte se k nám, našim studentům, klientům a všem těm, kteří již žijí život plný radosti, lehkosti a naplnění.

Systém životní rovnováhy vám pomůže žít naplněný a vyrovnaný život. Zmizí panika, bolesti, stresy, strachy, tíha. Budete žít SVŮJ život a začnete si ho více užívat a těšit se z toho, co vám dělá radost. I po skončení kurzu budeme vašimi průvodci a pomůžeme vám v implementaci všeho, co se v kurzu naučíte:

  Poznáte sami sebe, svůj přirozený talent, své silné stránky

  Získáte svůj osobní Astrotyp a naučíte se ho používat

  Určíte si svoji životní cestu, kariéru, povolání

  Naučíte se zákonitosti a principy vztahu a rodiny

  Vytvoříte si korelát se svým partnerem a dětmi

  Na základě korelátů si nastavíte vzájemné vztahy a pravidla soužití

  Nastavíte si společnou životní cestu se svým partnerem

  Stanovíte si své životní vize, sny a cíle

  Vytvoříte si nástroj, který vám pomůže cíle dosáhnout

  Naučíte se nastavit svoji hojnost a bohatství a jak ji dosáhnout a jak s ní pracovat

  Stanovíte si své životní hodnoty a pravidla, která vám pomohou lépe zvládat vaše rozhodnutí a životní situace

  Naučíte se plánovat budoucnost a své budoucí cíle a jak jich dosáhnout

  Naučíte se základy vytvoření kvalitního a zdravého domova, pevného zázemí pro vás i celou vaši rodinu


Po absolvování kurzu budete přesně vědět, jak si celý život nastavit, jak sladit jednotlivé oblasti a jak je využívat pro životní naplnění a radost. Systém nepomůže zlepšit život jenom vám, ale také vašemu partnerovi, dětem a celé vaší rodině. Život tak již nebudou bolesti, námaha, stres a tíha. Život bude mít smysl, jehož každodenní naplňování vás bude bavit a těšit.


Náš vlastní život a zlepšení života našich studentů a klientů jsou důkazem toho, že Systém životní rovnováhy funguje. A pokud se ho naučíte využívat i vy, bude fungovat také vám.


Kurz bude probíhat v Praze: 24. – 25. 9., 15. – 16. 10., 5. – 6. 11., 26. – 27. 11., 10. – 11. 12. 2016

Cena kurzu: 17.850,- Kč, při platbě do 30.6.2016 sleva ( 16.100,- Kč )

Více informací o kurzu na [email protected] nebo na 602 556 479. Těšíme se na vás.